Aken Enerji | Hakkımızda
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Hakkımızda

AKEN ELEKTRİK

2009 yılından beri satış ve tedarik alanında edinilen bilgi ve tecrübe ile bugün siz değerli müşterilerine Enerji iletimi, dağıtımı ve kontrolü konularında. Genç, dinamik ve tecrübeli kadromuzla, şirketinizin tüm elektrik malzemesi ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözümler sunabilmektedir.

 

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite ve çözüm odaklı hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Müşterisine alternatif çözümler sunarak bir satın alma departmanı gibi çalışmaktadır.sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almış veGlobal ve ulusal markaların temsilciliğini yapmaktadır.

 

Aken Enerji , müşterilerini partneri olarak görür ve onların çözüm ortağı olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışan ve bunu sürekli kılmak için üründe ve hizmette kaliteyi ön planda tutar. Kazanımlarını yine bu işin gelişimi için yatırım yapmayı kendisine görev edinen Aken Enerji Güçlü stok yapısı,istikrarlı, kaliteli ürün, satış ve sonrası hizmet, ve yaygın dağıtım ağı ile müşterilerine en güvenilebilir hizmeti sunabilmek için, müşteri memnuniyetini ana ilkesi olarak benimsemiş olup bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.